MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivklaffssekretär 6086128
nr 608 6128
Skrivklaffssekretär
Björk, 1800-tal, längd: 101, djup: 52, höjd: 105
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 november 2009
kl 19:11:48
350 kr
350 kr
400 kr